Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Okręg PZW Przemyśl 2024

Mistrzostwa Okręg PZW Przemyśl 2024

1 Tura – 13.04.2024r.-  rz. San w  Przemyślu

2 Tura – 14.04.2024r. – rz. San w Przemyślu

- Zawodników  zgłaszają  koła / kluby w terminie do 11 kwietnia  2024r. /czwartek/

- podczas  zgłoszenia  należy podać:  imię i nazwisko, koło/klub, numer telefonu kontaktowego

- zgłoszenia przez koła / kluby SMS  na  nr  513-282-782  Karol  Kontor

- startowe  100 zł, Z GÓRY za DWIE  TURY za zawodnika, płatne przelewem na konto Okręgu w Przemyślu.

Nr konta:  11  1090  2750  0000  0006  8200  9489

w tytule przelewu:  Indywidualne  Spinningowe  MO  2024r.

• w dniu;  13.04.2024 odbędzie się I  tura  „ Indywidualnych Spinningowych  Mistrzostw  Okręgu”
  • miejsce rozgrywania zawodów –  rzeka San w Przemyślu
  • zbiórka  zawodników o godzinie – 6:00
  • miejsce zbiórki – nad Sanem pod Galerią Sanową w Przemyślu
  • czas trwania zawodów – 6 godzin

Sposób dokumentowania złowionych ryb!!!

- Każdy  zawodnik zobowiązany jest  do posiadania urządzenia (telefon, aparat fotograficzny) obsługującego karty  SD , do wykonywania  zdjęć złowionych ryb.

- Przed turą zawodów każdy zawodnik otrzymuje  miarkę  z oznaczeniem tury zawodów oraz  kartę  startową.

- Zawodnik  po podebraniu  ryby  podbierakiem , wykonuje fotografię  ryby  na miarce  z ustawioną  datą i godziną .

- Zdjęcie na  miarce  wykonujemy  kładąc  rybę  na prawym boku  z pyszczkiem  skierowanym  w kierunku  „ 0”  na  wyprostowanej  miarce  i płetwą  grzbietową u góry  zdjęcia , tak by  widoczny  był  wynik pomiaru  i cała  ryba.

- Następnie uwalniamy  rybę i wpisujemy wymiar ryby z dokładnością do jednego milimetra oraz robimy zdjęcie karty startowej z wpisaną rybą.

- Sekwencja  zdjęcie / zdjęcia  ryby i karty musi być zachowana .

- Zdjęcia nie wyrażne , nie obejmujące całej ryby, na  podwiniętej miarce itp. Spowodują  dyskwalifikacje  ryby.

OKS

Koordynator ds. Spinningu