1 Muchowe Eliminacje do GPP 2024 w dyscyplinie muchowej „PUCHAR SANU” DYNÓW 26-28 maj 2023

1 Muchowe Eliminacje do GPP 2024 w dyscyplinie muchowej
„PUCHAR SANU”
DYNÓW 26-28 maj 2023

W dniach od 26 do 28 maja 2023r. na rzece San w Dynowie odbyły się 1 Muchowe Eliminacje do GPP 2024 w dyscyplinie muchowej „PUCHAR SANU” zorganizowane przez Okręg PZW w Przemyślu przy współpracy Członków Koła PZW SanSport w Dynowie. W zawodach wzieło udział 44 zawodników z całej Polski. Zawodnicy wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami łapiąc 166 ryb. Największą rybe zawodów złowił Kol. Woźny Robert z Okręgu PZW Sieradz i był to boleń 68 cm. Po trzech turach zwycięzcą zawodów został Stanisław Kijowski (SanSport Dynów I) wyprzedzając drugiego Rafała Kaniuczaka (SanSport Dynów I) oraz trzeciego Aleksandra Merkisza (PZW Lublin OKW Bystrzyca IV). W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajeli gospodarze - SanSport Dynów I , II miejsce PZW Wałbrzych a III miejsce SanSport Dynów IV.
Podczas uroczystej ceremoni zakończenia zawodów Prezes Okręgu PZW Przemyśl Jan Bieniasz oraz sędzia główny zawodów Tadeusz Stadnik wraz ze sponsorami zawodów w osobach Franciszek Szajnik (SanSport Dynów) oraz Bartosz Rapiej ( Sklep Internetowy TRAPER) pogratulowali zwycięzcom oraz wręczyli ufundowane puchary oraz nagrody. Na zakończenie Prezes Jan Bieniasz podziękował wszyskim osobom zaangażowanym w organizację zawodów a w szczegółności Kol. Grzegorzowi Geruli za koordynowanie prac związanych z całym przedsięwzięciem.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów.
Sklep Internetowy TRAPER.pl Bartosz Rapiej
SanSport Dynów Franciszek Szajnik
Firma TRAPER
Piekarnia Błażowa

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.