POROZUMIENIA MIĘDZYOKRĘGOWE W 2024 R.

Powiadom znajomego:

Na 2024 rok obowiązują następujące porozumienia:

Z Okręgiem PZW Zamość

Porozumienie pomiędzy okręgami PZW Przemyśl i PZW Zamość

w sprawie wzajemnego honorowania składek okręgowych uprawniających do wędkowania na wodach ogólnodostępnych umawiających się Okręgów.

1. Strony Porozumienia zobowiązują się do wzajemnego honorowania składek Okręgowych na zagospodarowanie i ochronę wód wniesionych w macierzystych Okręgach.

2. Składki wniesione w macierzystych okręgach upoważniają odpowiednio do amatorskiego połowu ryb z brzegu i ze środków pływających na wodach ogólnodostępnych obydwu Okręgów wyszczególnionych w zezwoleniu Okręgu uprawnionego do rybactwa, na którego wodach amatorski połów ryb będzie się odbywał według zasad określonych w tym zezwoleniu.

3. Porozumienie umawiających się Okręgów dotyczy tylko i wyłącznie wędkarzy opłacających PEŁNE składki na ochronę i zagospodarowanie wód.

4. Wędkarzy z umawiających się Okręgów obowiązuje rejestr połowu ryb wydany przez macierzysty Okręg.

5. Porozumienie dotyczy wyłącznie Członków PZW zrzeszonych w jednostkach organizacyjnych umawiających się Okręgów.

Z Okręgiem PZW Rzeszów

• dla członków Okręgu PZW w Przemyślu oraz członków Okręgu PZW w Rzeszowie, na podstawie zawartego porozumienia zostają udostępnione trzy zbiorniki wodne (w tym jeden no-kill) położone w miejscowości Świętoniowa - Gniewczyna Łańcucka, Gmina Tryńcza. Wędkowanie na zbiornikach bez dodatkowej opłaty. Wędkarzy obowiązują zezwolenia wraz z rejestrem połowu wydane przez macierzyste Okręgi PZW